/Five Images
/Scholarships
/CoAD
Pulst.jpg

Caleb Pulst, Architecture 

Borys.jpg

Aren Homrich, Transportation Design

Borys.jpg

Eric van Amstel, Architecture

Patterson.jpg

Claire Patterson, Architecture

Borys.jpg

Quinn Cochran, Architecture

Borys.jpg

Julia Kenny, Architecture


Rebeca Terra Zorzeto, Architecture 

Borys.jpg

Donovan Gifford, Architecture

Borys.jpg

Samuel Laura, Architecture

Borys.jpg

Greg Renard, Game Art

Borys.jpg

Jacob Wright, Transportation Design

Rima Shkoukani, Industrial Design

Cassidy Godin, Architecture

/Past Winners 
/Current Winners

Jaisanna Jarvis, Architecture 


Jonathan Markham, Architecture 


Mack Hooks, Graphic Design 


Jazmine Varela, Transportation Design 


Grace McIssac, Industrial Design 


Jessica Reger, Architecture 


Asher Lafferty-McGill, Architecture 


Hussein Nehmeh, Industrial Design 


Jack Minnella, Architecture 


Jasmine Spurlin, Game Art 


Isabella Wagener, Architecture 


Kenzie Spurlock, Game Art


Madeline Damp, Game Art 


Katie Satullo, Architecture 


Larissa McCoy, Architecture 

Natasha Ishimwe Interior Architecture

Jared Hedlund, Architecture 

Natasha Ishimwe Interior Architecture

Natasha Ishimwe, Interior Architecture 

Natasha Ishimwe Interior Architecture

Andreas Tsenis, Architecture 

Natasha Ishimwe Interior Architecture

William Wallace, Transportation Design 

Natasha Ishimwe Interior Architecture

Cameron Mulder, Architecture 

Natasha Ishimwe Interior Architecture

Charles Hughes, Game Art 

Natasha Ishimwe Interior Architecture

Miranda Rumfelt, Transportation Design 

Andrease Tsenis - Architecture

Josh Pastrana, Architecture 

Borys.jpg

Codi McPeek, Graphic Design

Borys.jpg

Patrick Borys, Game Art

Meyer.jpeg

Hannah Meyer, Industrial Design 


Trevor Teunis, Architecture 

Meyer.jpeg

Anjelo Hana, Architecture 

Meyer.jpeg

Tatiana Williams, Architecture 

Meyer.jpeg

Nolan Walsh, Industrial Design 

Meyer.jpeg

Mazie Lawler, Architecture 


Dane Peterson, Architecture 

Meyer.jpeg

Faith Gaertner, Industrial Design 

Meyer.jpeg

Megan Page, Architecture 

Meyer.jpeg

Evelyn Mitton, Architecture 

Meyer.jpeg

Trevor Werthmann, Architecture 

Meyer.jpeg

Nuala Kennedy, Architecture 


Niemah Hills, Graphic Design 


Logan Drzala, Architecture 


Nathaniel Darling, Game Art 


Grace Stibich, Industrial Design 


Spenser Price, Architecture 


Noah Austrins, Transportation Design 


Udochukwu Anidobu, Architecture 


Kilian Cohen-Tannugi, Design 


Kayleigh Manchester, Game Art 


Amelia Rothfuss, Interior Architecture 


Lauryn Leuenberger, Architecture 


Abby Harvey, Architecture 


Valerie Nguyen, Industrial Design 


Lily Stenger, Graphic Design 


Margaret Hartman, Game Art 

Kerry Greene, Architecture 

Andrease Tsenis - Architecture

Casey Jackowski, Game Art 

5 Images Claudia Flores Arch Eng

Cameron Gillette, Graphic Design 

Andrease Tsenis - Architecture

Mandy Yaxley, Game Art 

Andrease Tsenis - Architecture

Alyssa Dempsey, Architecture 

Andrease Tsenis - Architecture

Kendall Hands, Interior Architecture 

Andrease Tsenis - Architecture

Nichole Hyduk, Architecture 

Andrease Tsenis - Architecture

Nail Cirak, Undeclared 

Andrease Tsenis - Architecture

Shaurya Kapoor, Transportation Design 

© 2020 Lawrence Technological University